27.08.2009

Attēls
Attēls

Vakar, 26.augustā, iekšlietu ministre Linda Mūrniece kopā ar Valsts robežsardzes priekšnieku pulkvedi Normundu Garbaru apmeklēja Austrumu robežu, lai iepazītos ar esošo situāciju uz Latvijas – Krievijas robežas. Pēc robežas apmeklējuma Linda Mūrniece atzina, ka robežsardzē strādā ļoti profesionāli un strādāt griboši cilvēki.


Tāpat ministre uzsver, ka arvien vairāk pieaug nelikumīgu robežšķērsošanas gadījumu skaits un samazināta budžeta ietvaros robežsardzes darba apjoms un atbildība ir palielinājies. „Robežas nekontrolē kameras vai kāda cita veida aparatūra, bet gan cilvēki”, norāda ministre un uzskata, ka valstij būtu jārūpējas par šiem cilvēkiem un jādara viss, lai tie varētu turpināt darbu savā dienestā tikpat profesionāli cik to darījuši līdz šim.

Īpašu gandarījumu ministre pauda pēc Aviācijas pārvaldes apmeklējuma: „Aviācijas pārvalde ir tas ar ko mēs varam lepoties ne tikai savā dzimtenē, bet visā Eiropā.”

Pēc vizītes Austrumu robežā ministre pauda gandarījumu par Valsts robežsardzes darbu.


Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ