Iekšlietu ministre tiksies ar jauno Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieci

01.09.2009

Rīt, 2.septembrī, iekšlietu ministre Linda Mūrniece tiksies ar jauno Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieci Vinetu Mistri.


Iekšlietu ministre tikšanās laikā iecerējusi pārrunāt vairākus aktuālus jautājumus par ceļu policijas darbu. Tā piemēram, par nepieciešamību mainīt ceļu policijas tēlu, jo ministre uzskata, ka ceļu policijas darbiniekam ir jābūt atbalstam iedzīvotājiem, nevis jākoncentrējas tikai uz ceļu satiksmes dalībnieku sodīšanu. Par kukuļņemšanas gadījumiem ceļu policijā un par šādu gadījumu novēršanu. Par to, ka ceļu policijai nepieciešams vairāk pievērsties patrulēšanai un jāreaģē ne tikai uz pārkāpumiem ceļu satiksmē, bet arī uz citiem likumpārkāpumiem. Tādējādi tiktu novērstas situācijas, kad kāda likumpārkāpuma izdarīšanas brīdī ceļu policijas darbinieki nereaģē, jo likumpārkāpums nav saistīts ar ceļu satiksmi.

Jau vēstīts, ka līdzšinējais Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja  priekšnieks Edmunds Zivtiņš no šā gada 1.septembra ieņems Prevencijas pārvaldes priekšnieka amatu. Savukārt Satiksmes uzraudzības biroju turpmāk vadīs līdzšinējā Edmunda Zivtiņa vietniece Vineta Mistre.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ