Policijas dalība akcijā „Sirdspuksti Baltijai” izmaksājusi gandrīz 13 tūkstošus latu

10.09.2009

Iekšlietu ministrija iecerējusi vērsties valdībā ar lūgumu piešķirt no neparedzētiem gadījumiem domātajiem līdzekļiem Valsts policijai papildus gandrīz 13 tūkstošus latu, kas nepieciešami policistu virsstundu darba apmaksai par kārtības nodrošināšanu vienotības skrējiena laikā „Sirdspuksti Baltijai”.


Rīkojuma projektu par papildus finansējuma piešķiršanu 12 848 latu apmērā Iekšlietu ministrija šodien, 10.septembrī, pieteica izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē, bet tas vēl jāsaskaņo ar Tieslietu un Finanšu ministrijām, kā arī jāizskata valdībā.

Policija skaidro, ka Baltijas ceļa 20.gadskārtai veltītais pasākums šovasar pulcējis aptuveni 50 tūkstošus dalībnieku un vēl tikpat skatītāju, tāpēc šī nacionāli nozīmīgā pasākuma sabiedriskās kārtības nodrošināšanai nācies piesaistīt kopskaitā vairāk nekā 300 Valsts policijas amatpersonu. Šie darbinieki strādājuši virs noteiktā dienesta pienākumu izpildes laika, taču Valsts policijas šogad būtiski samazinātajā budžetā naudas šo virsstundu apmaksai nav un nepieciešamo finansējumu ministrijai būs jālūdz piešķirt no neparedzētiem gadījumiem domātajiem budžeta līdzekļiem.

Atzīmējot Baltijas ceļa 20.gadadienu, 23.augustā Latvija, Lietuva un Igaunija atjaunoja Baltijas ceļu vairāk nekā 600 kilometru garā tautas skrējienā. Skrējiens notika no diviem starta punktiem Tallinā un Viļņā, bet noslēdzās Rīgā, pie Brīvības pieminekļa.


Sagatavoja:
Andrejs Rjabcevs
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas pārvaldes vecākais referents
tel.67219082, 26458928, andrejs.rjabcevs@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ