Uz laiku pārtrauks VUGD posteņa un daļas darbību

10.09.2009

Lai nepietiekamā finansējuma apstākļos nodrošinātu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (turpmāk – VUGD) noteikto uzdevumu izpildi, ir pieņemts lēmums no 1.oktobra līdz 31.martam pārtraukt VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 4.daļas Ķemeru posteņa un VUGD Latgales reģiona brigādes Daugavpils 3.daļas darbību.


Šāds lēmums pieņemts, lai samazinātu izdevumus infrastruktūras uzturēšanai apkures sezonas laikā, kā arī efektīvāk izmantotu personāla un finanšu resursus. Lai izvērtētu, kurus posteņus vai daļas iespējams uz laiku slēgt, VUGD tika veikta struktūrvienību analīze, ņemot vērā ēku uzturēšanas izmaksas, operatīvo situāciju administratīvajā teritorijā, kā arī attālumus līdz tuvākajam ugunsdzēsēju depo.

Dienesta priekšnieks Ainars Pencis uzsver:
- To nevajag uztvert kā posteņa vai daļas likvidēšanu. Depo tikai uz laiku no 1.oktobra līdz 31.martam pārtrauc savu darbību. Turklāt, ja būs silts pavasaris un sāksies kūlas ugunsgrēki un redzēsim, ka šo depo darbība ir būtiski nepieciešama, atjaunosim to darbību jau ātrāk. Neviens šajos posteņos strādājošais netiks atlaists no darba. Viņi šajā periodā strādās tuvumā esošajos posteņos vai daļās. Tāpat iedzīvotājiem nav pamata satraukties, jo ugunsdzēsēju glābēju palīdzība tiks saņemta nekavējoties.

VUGD Rīgas reģiona pārvaldes un Latgales reģiona brigādes vadībai ir uzdots norīkot atbildīgo amatpersonu par īpašuma un materiālo vērtību apsaimniekošanu un saglabāšanu, amatpersonu un tehnisko resursu pārdislocēšanu, kā arī nodrošināt uzdevumu izpildi uz laiku apturēto depo pārziņas rajonos.
         
Sagatavoja:
Inga Vetere, Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece,
e-pasts: inga.vetere@vugd.gov.lv
Tel.67075871, 26183300


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ