gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Policijas akadēmijas Senāts atbalsta analogu studiju programmu veidošanu Latvijas Universitātē

01.10.2009

Latvijas Policija akadēmijas Senāts šodien, 1.oktobrī, sasauktajā ārkārtas sēdē nolēmis atbalstīt savu studiju programmu materiālu nodošanu Latvijas Universitātei. Tas ļaus Latvijas Universitātei izstrādāt, licencēt un akreditēt studiju programmas, kas ir analogas Policijas akadēmijas realizētajām studiju programmām, tādējādi esošajiem studentiem tiks nodrošinātas iespējas turpināt uzsāktās studijas arī pēc akadēmijas likvidēšanas.

Senāta sēdē pieņemts lēmums konceptuāli atbalstīt sadarbības līguma slēgšanu ar Latvijas Universitāti un ļaut izmantot akadēmijas izstrādātās studiju programmas, lai LU mācībspēki varētu izstrādāt, licencēt un akreditēt analogas programmas Policijas akadēmijas realizētajām studiju programmām un jau ar nākamā gada 1.janvāri pārņemt studentus no likvidējamās Policijas akadēmijas. Turklāt, kā Senāta sēdē norādīja pieaicinātie Latvijas Universitātes pārstāvji,

Policijas akadēmijas studentiem tiks nodrošinātas ne tikai analogas studiju programmas, bet arī mācību maksa tiks saglabāta iepriekšējā apmērā, tāpēc studentiem nekādām grūtībām turpināt studijas nevajadzētu rasties.

„Lai arī saprotu, ka katra augstskola ļoti augstu vērtē savas programmas un to izstrādē ieguldīto darbu, esmu gandarīta, ka Senāts ir piekritis savu materiālu nodošanai LU, jo tas nozīmē, ka studentiem būs nodrošināta iespēja turpināt studijas tajās studiju programmās, kurās viņi savas studijas ir uzsākuši,” atzinīgi pauda prorektore akadēmijas likvidācijas jautājumos Inguna Aire.
Sadarbības līgums starp abām augstskolām ir nepieciešams, lai LU varētu izmantot Policijas akadēmijas studiju programmu materiālus un nodrošinātu iespēju turpināt uzsāktās studiju programmas, kā arī iegūt izvēlēto specialitāti.

Papildus informācija:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr. 67219363, mob.tālr. 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ