15.10.2009

Šā gada 14.oktobra pievakarē Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Kriminālizmeklēšanas dienesta amatpersonas sadarbojoties ar Galvenās pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldi un Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un ekonomiskās noziedzības apkarošanas nodaļu aizturēja kārtējo cigarešu kontrabandisti, kad uz autošosejas Liepāja – Rīga, Brocēnos apturēja Opel Zafira un pārbaudes rezultātā automašīnas salonā un bagāžas nodalījumā atklāja 15 180 cigaretes „L&M” ar Lietuvas Republikas akcīzes markām.Savukārt, 1979.gadā dzimušās sievietes laulātais tika aizturēts viņu dzīves vietā, kad ar automašīnu Dodge Grand Caravan mēģināja bēgt. Automašīnas apskates laikā tika konstatēts liels daudzums cigarešu gan ar Krievijas Federācijas, gan Lietuvas Republikas akcīzes markām. Šoreiz tika izņemtas 169 840 cigaretes „L&M” un 600 cigaretes „Marlboro” ar Lietuvas Republikas akcīzes markām un 200 cigaretes „More” ar Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Kopumā izņemtas 185 820 kontrabandas cigarešu par aptuveni 13 000 latu.

Valsts policijā uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju. 1976.gadā dzimušais vīrietis ievietots Kurzemes reģionālās pārvaldes Saldus iecirkņa Īslaicīgas aizturēšanas vietā, savukārt, viņa dzīvesbiedre līdz apstākļu noskaidrošanai atbrīvota.


 


 


 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,

Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ