Nākamgad algojums un sociālās garantijas policistiem netiks samazinātas

23.10.2009

Policistiem nākamajā gadā netiks samazināts atalgojums un sociālās garantijas tiks saglabāts esošajā līmenī, tā šodien tiekoties ar Valsts Policijas Rīgas reģiona pārstāvjiem apsolīja LR Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Iekšlietu ministre Linda Mūrniece.


Ministru prezidents atzīmēja, ka sabiedriskā kārtība un drošība ir definēta kā valdības prioritāte. Tāpēc kopīgi ar Iekšlietu ministri un Valsts policijas vadību tika meklēti risinājumi, lai nākošajā gadā policistiem atalgojums saglabātos esošajā līmenī.

Sekmīgās iekšlietu sistēmas pārstrukturizēšanas un izdevumu pārskatīšanas rezultātā, 2009.gada budžets likuma projekts paredz, ka nepieciešamais budžeta samazinājums netiks īstenots uz atalgojuma un sociālo garantiju rēķina.

Tikšanās laikā policijas pārstāvjiem bija iespēja uzdot Ministru prezidentam un ministrei aktuālos jautājumus gan par budžeta veidošanas gaitu, plānoto iekšlietu sistēmas darbinieku atalgojumu, pieaugošo policistu noslodzi un ekonomikas atveseļošanas plāniem.

Tāpat Iekšlietu ministre Linda Mūrniece aicināja policistus nākt klajā ar priekšlikumiem, kā pieaugošas slodzes apstākļos padarīt efektīvāku policijas darbu, koncentrējoties uz svarīgākajiem policijas pienākumiem un atvieglojot procedūras.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis izteica gatavību nepieciešamības gadījumā tikties ar policijas pārstāvjiem arī turpmāk.

Ieskatu tikšanās norisē var gūt aplūkojot Valsts Kancelejas fiksēto fotomirkļos.
 
Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr. 67219363, mob.tālr. 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1. līnija 1, k-2, Rīga, LV-1026


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ