Notiks iekšlietu sistēmas darbinieku konference

28.10.2009

Šā gada 27.novembrī notiks iekšlietu sistēmas darbinieku konference, kurā pārrunās 2009.gadā paveikto, apspriedīs aktuālos iekšlietu sistēmas jautājumus, kā arī iezīmēs nākamā gada darbības principus. Tajā piedalīsies dienestu pārstāvji no visiem reģioniem, kā arī ministrijas un dienestu vadība.


„Šāds pasākums, kurā piedalās iekšlietu sistēmas darbinieki no visiem dienestiem un visas Latvijas, tiek organizēts pirmo reizi. Šis mums ir bijis grūtu izaicinājumu gads, kurā sekmīgi veicām visaptverošu restrukturizāciju un samazinājām ministrijas izdevumus, tāpēc nolēmām laikā, kad tiks pieņemts nākamā gada budžets, visiem sapulcēties un pārrunāt, kas ir paveikts un kas šobrīd mūsu darbiniekiem ir aktuāls.” informē iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Lielākais konferences darba laiks paredzēts ierindas darbinieku uzrunām par viņiem aktuāliem jautājumiem, priekšlikumiem, kā uzlabot viņu ikdienas darba apstākļus, uzlabot situāciju iekšlietu sistēmā un saņemtu atbildes uz viņiem aktuāliem jautājumiem. Konferences darba kārtībā paredzēti arī ministrijas un dienestu vadības ziņojumi par 2009.gadā paveikto.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ