Par iekšlietu ministrijas un Tele2 pārstāvju tikšanos

05.11.2009

Šodien, 5.novembrī, Iekšlietu ministrijā notika tikšanās starp Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadības un Tele2 pārstāvjiem.

Tikšanās laikā tika vēlreiz  pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar Tele2 mārketinga akciju, kurā tika imitēta meteorīta nokrišana un sekām, kādas šī akcija ir radījusi. Tele2 atzina, ka ir bijušas nepilnības akcijas prakstiskajā realizācijā, kas izraisīja pārmērīgu Iekšlietu ministrijas dienestu iesaistīšanu.

Tikšanās laikā Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja par dienestiem nodarītajiem materiālajiem zaudējumiem, kuru kopējā ir vairāk nekā 3000 latu. Šo summu mobilo sakaru kompānija solīja tuvākajā laikā segt.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvis vēlreiz uzsvēra, ka šādi gadījumi nav pieļaujami un atbalstāmi, jo kā jau iepriekš ir minēts, tad tajā mirklī, kad lielākā daļa spēku tika koncentrēta it kā nokritušā meteorīta vietā, citur varēja notikt kāda patiešām nopietna nelaime, kā piemēram ugunsgrēks. Tādā gadījumā sekas šai akcijai būtu nevis „atraktīvs joks”, bet gan kādam cilvēkam traģēdija.

Tāpat jau vēstīts, ka Iekšlietu ministrijā ir izveidota darba grupa, kas izvērtēs vai normatīvajos aktos ir paredzēta adekvāta atbildība par darbībām, kas satur sabiedrības un atbildīgo valsts institūciju maldināšanu, kā rezultātā radušies zaudējumi, kā arī sniegt priekšlikumus par nepieciešamajām izmaiņām normatīvajos aktos.

Tikšanās dalībnieki:
No Iekšlietu ministrijas piedalījās – Valsts sekretāres vietnieks Viktors Elksnis, Valsts policijas priekšnieka vietnieks Andris Dzenis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks  Intars Zitāns.
SIA Tele2 pārstāvji: uzņēmuma valdes loceklis Aigars Evertovskis, Drošības nodaļas vadītājs Gvido Endlers.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ