Policistu arodbiedrības aicina piedalīties Iekšlietu ministrijas operatīvajās sanāksmēs

06.11.2009

Lai stiprinātu daudzpusīgu dialogu par iekšlietu sistēmas jautājumiem un nepadziļinātu radušos konfliktu ar policistus pārstāvošajām arodbiedrībām, Iekšlietu ministrijas vadība nolēmusi reizi divos mēnešos uz Iekšlietu ministrijas operatīvajām sanāksmēm aicināt arodbiedrību pārstāvjus. Pirmā šāda tikšanās paredzēta 25.novembrī, plkst. 9:30.


Iekšlietu ministrijas vadība ar iekšlietu sistēmas dienestiem ir izvērtējusi situāciju, kāda ir radusies attiecībās ar policistus pārstāvošajām arodbiedrībām.

Lai radušos situāciju nepadziļinātu, kā arī veicinātu vienotu izpratni par iekšlietu sistēmā notiekošo, tika nolemts aicināt arodbiedrības uz konstruktīvu dialogu, izvairoties no savstarpējiem apvainojumiem.

Operatīvajās sanāksmēs piedalās Iekšlietu ministrijas vadība un visu dienestu vadītāji un tiek pārrunātas ministrijas un dienestu aktualitātes. Līdz ar to arodbiedrību pārstāvjiem būs iespēja uzdot visus viņiem interesējošos jautājums un pārrunāt iekšlietu sistēmas aktualitātēs.

Operatīvajās sanāksmēs tiek aicināti piedalīties pa vienam pārstāvim no Neatkarīgās policistu arodbiedrības, Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības un Latvijas sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrības.

Šodien arodbiedrību vadītājiem tika nosūtītas vēstules ar uzaicinājumu piedalīties operatīvajās sanāksmēs.


Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ