Par teicamu dienesta pienākumu izpildi piešķir Ministru kabineta Atzinības rakstus

10.11.2009

Šodien, 10.novembrī, Ministru kabinets par teicamu dienesta uzdevumu izpildi un profesionālo ieguldījumu Atzinības rakstus piešķīra trim Valsts robežsardzes amatpersonām.


Saskaņā ar Ministru kabineta 1995.gada 22.aprīļa noteikumu Nr.116 "Ministru kabineta Atzinības raksta nolikums" 5.punktu tika pieņemts Ministru kabineta Apbalvošanas padomes priekšlikums un piešķirts Ministru kabineta Atzinības raksts Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes priekšnieka vietniecei izraidīšanas un patvēruma jautājumos pulkvežleitnantei Lilitai Gorbunovai. Atzinības raksts piešķirts par teicamu dienesta uzdevumu izpildi un nozīmīgu ieguldījumu imigrācijas kontroles mehānisma un ārzemnieku piespiedu izraidīšanas procedūru nodrošināšanā, kā arī patvēruma meklētāju uzņemšanas sistēmas veidošanā valstī.

Atzinības raksts par teicamu dienesta pienākumu izpildi, ieguldījumu kinoloģijas jomas attīstībā Valsts robežsardzē un starptautiskās sadarbības veicināšanu piešķirts Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta priekšniekam majoram Uldim Barkānam un par ilggadēju dienestu un teicamu dienesta pienākumu izpildi Atzinības raksts piešķirts arī Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes Punduru robežapsardzības nodaļas priekšniekam majoram Jurim Šaicānam.

Ministru kabineta Atzinības rakstus šā gada 12.novembrī, svinīgajā pasākumā, kas veltīts par godu Valsts robežsardzes 90. gadadienai,  pasniegs iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ