Lāčplēša dienā vairākiem esošajiem un bijušajiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem pasniegs valsts augstākos apbalvojumus

11.11.2009

Šodien, 11.novembrī, pulksten 17:00, Rīgas pils Ģerboņu zālē notiks Lāčplēša dienai veltīta valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kurā Valsts prezidents Valdis Zatlers ir aicinājis valsts apbalvojumus saņemt 33 pretendentus, no kuriem četrpadsmit ir esošie un bijušie iekšlietu sistēmas darbinieki.


Par Viestura ordeņa lielvirsnieku tiks iecelts Valsts robežsardzes koledžas direktors ģenerālis Ivars Zālītis, bet par Viestura ordeņa komandieriem tiks iecelts bijušais Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Pirmstiesas izmeklēšanas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Jānis Reiznieks, ilggadējā Drošības policijas amatpersona Biruta Skaburska, Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks pulkvedis Konstantīns Šarigins un bijušais Latvijas iekšlietu ministrs zvērināts advokāts Aloizs Vaznis.

Par Viestura ordeņa virsnieku ceremonijas laikā tiks iecelts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvaldes priekšnieka vietnieks, Analītiski metodiskās nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants Kristaps Eklons un Drošības policijas amatpersonas Māris Krišjānis un Jānis Mediņš.

Tāpat par Viestura ordeņa virsnieku tiks iecelts Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolas priekšnieks majors Viktors Sprukts un Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Kurzemes I kategorijas dienesta priekšnieks pulkvežleitnants Olevs Zutis.

Par Viestura ordeņa kavalieri tiks iecelts ilggadējā Drošības policijas amatpersona Uldis Golubs,
Ar Viestura ordeņa Zelta goda zīmi tiks apbalvots Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Apskates un kontroles nodaļas inspektors-autovadītājs robežsardzes virsniekvietnieks Ivo Ozoliņš.

Par Atzinības krusta komandieri tiks iecelts VUGD Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvedis Juris Lakatiņš, bet par Atzinības krusta virsnieku - VUGD Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks majors Genādijs Pavlovs.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ