Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniegs apbalvojumus Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas darbiniekiem

18.11.2009

Ceturtdien, 19.novembrī, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, piedaloties Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienai veltītā svinīgā pasākumā, pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus 21 Valsts policijas (VP), 15 Iekšlietu ministrijas (IEM) centrālā aparāta, 5 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), 7 Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) un 2 Latvijas Policijas akadēmijas (LPA) darbiniekiem.

„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un pašaizliedzīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Šajā laikā ir īpaši svarīgi, lai iedzīvotāji uzticētos policistiem un zinātu, ka tie palīdzēs visiem nelaimē nokļuvušajiem. Savukārt, augsti profesionāli un savu darbu priekšzīmīgi pildoši ministrijas darbinieki nodrošina nozares politikas veidošanu un sekmīgu iekšlietu sistēmas funkcionēšanu,” pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu pienākumu izpildi un sakarā  ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tiks apbalvota Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres vietniece Ingūna Aire.

Par priekšzīmīgu dienestu, augstu profesionalitāti un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tiks apbalvots 1 VP darbinieks un ar Sudraba „Goda zīmi” 3 VP darbinieki, ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstiem tiks apbalvoti 9 VP darbinieki un ar Iekšlietu ministrijas pateicību – 4 VP darbinieki. Vienam VP darbiniekam tiks piešķirta speciālā dienesta pakāpe „Kapteinis” pirms laika. Viens Valsts policijas darbinieks tiks apbalvots ar personīgo šaujamieroci.

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu pienākumu izpildi un sakarā  ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Sudraba „Goda zīmi” tiks apbalvots 1 IEM centrālā aparāta darbinieks, ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstiem tiks apbalvoti 2 Iekšlietu ministrijas centrālā aparāta darbinieki un ar Iekšlietu ministrijas pateicību – 9 IEM centrālā aparāta darbinieki. Diviem IEM centrālā aparāta darbiniekiem tiks piešķirta speciālā dienesta pakāpe „Pulkvežleitnants” pirms laika.

Par priekšzīmīgu dienestu, augstu profesionalitāti un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tiks apbalvots 1 PMLP darbinieks, ar Sudraba „Goda zīmi” 3 PMLP darbinieki un ar Iekšlietu ministrijas Bronzas „Goda zīmi” – 1 PMLP darbinieks.

Par priekšzīmīgu darba pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstiem tiks apbalvoti 5 NVA darbinieki un ar Iekšlietu ministrijas pateicību – 2 NVA darbinieki.

Par personīgo ieguldījumu Latvijas Policijas akadēmijas uzdevumu izpildē, augstu profesionālo meistarību un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 91.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu tiks apbalvoti 2 LPA darbinieki.

Pasākums norisināsies 19.novembrī, 12.00, Iekšlietu ministrijas telpās.
 

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ