gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu sistēmas darbiniekiem veselības aprūpe tiks saglabāta esošajā līmenī

22.12.2009

Ministru kabinets šodien, 22.decembrī, izskatījis un apstiprinājis Iekšlietu ministrijas sagatavoto noteikumu projektu „Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 17.oktobra noteikumos Nr.859 „Kārtība, kādā Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi saņem apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus”.


Šie grozījumi paredz arī 2010.budžeta gadam saglabāt finansējumu tiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kurus saņem amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm, 2009.gada līmenī. Grozījumu projekts izstrādāts atbilstoši  Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 42.pantam, kurš nosaka, ka apmaksātās veselības aprūpes saņemšanas nosacījumus, apmaksājamo pakalpojumu veidus un apmaksas kārtību, kā arī veselības aprūpes pakalpojumus un izdevumus, kuri netiek apmaksāti, nosaka Ministru kabinets.

Noteikumu projekts paredz pagarināt maksājumu apliecinošo dokumentu iesniegšanas termiņu no trīs mēnešiem uz divpadsmit mēnešiem. Tajā svītrotas normas, kas attiecas uz rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanu valsts kapitālsabiedrības „Iekšlietu ministrijas poliklīnika” rehabilitācijas nodaļā.

Iepriekš amatpersonām tika apmaksāti stacionāri sniegtie maksas veselības aprūpes pakalpojumi, taču no to finansējuma pašreizējā saspringtā budžeta situācijā nākas atteikties.

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213, Mob.tālr.: 28698184, mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ