Piešķir papildu līdzekļus formas tērpu iegādei ugunsdzēsējiem, policistiem un robežsargiem

06.04.2010

Ministru kabinets šodien 6.aprīlī, izskatījis un apstiprinājis Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavoto rīkojuma projektu "Par finanšu līdzekļu piešķiršanu Iekšlietu ministrijai amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm apgādei ar formas tērpiem un speciālo apģērbu".


Nepietiekamais finansējuma apjoms vairāku gadu garumā nav ļāvis izsniegt formastērpus un formas priekšmetu atbilstošā daudzumā. Taču izmantojot valsts materiālo rezervju resursus būs iespējams apgādāt ar formu policistus, ugunsdzēsējus un robežsargus, kuri strādā tiešā saiknē ar sabiedrību.

Rīkojuma projekts paredz piešķirt (aizdot) valsts materiālo rezervju resursus (finanšu resursus) 890 059 latu apmērā, lai Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu (VP, VUGD, VRS) amatpersonas daļēji apgādātu ar formas tērpiem tādā līmeni, lai Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādes spētu veikt tām noteiktās funkcijas.

Jāpiezīmē, ka arī piešķirot šo finansējumu 890 059 latu apmērā 2010. gadā, Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu (VP, VUGD, VRS) amatpersonu apgādi ar formas tērpiem būs iespējams nodrošināt vien daļēji. Rīkojuma projekts paredz finansējuma pārdali kā vienreizēju pasākumu, savukārt formas tērpu izmantošanai ir noteikti lietošanas termiņi, kā arī formas tērpi tiek bojāti, veicot dienesta pienākumus. Pašlaik piešķirtais finansējums ļaus iegādāties formas tērpus tādā apmērā, lai IeM sistēmas iestādes spētu veikt tām noteiktās funkcijas.

 

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ