gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu sistēmas konference jau 9.aprīlī

Rīt, 9.aprīlī, plkst. 10.00, notiks otrā iekšlietu sistēmas darbinieku konference. Konferencē piedalīsies dienestu pārstāvji no visiem reģioniem, kā arī ministrijas un dienestu vadība. Par konferences gaitu operatīvi informēsim ministrijas twitterkontā un šeit, kā arī publicēsim konferences gaitā publiskotās prezentācijas.

„Pirmā iekšlietu sistēmas darbinieku konference parādīja, cik svarīgi mūsu darbiniekiem no dažādiem dienestiem ir sanākt kopā, dalīties pieredzē un izrunāt kopīgos aktuālos jautājumus, tāpēc organizējam jau otro šāda veida konferenci,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Ministrijas pārstāvji konferences dalībniekiem skaidros atalgojuma un sociālo garantiju izmaiņas amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm 2010.gadā. Dienestu un ministrijas pārstāvji dalīsies pieredzē par īstenotajiem sabiedrības informēšanas pasākumiem, kā arī disciplināro praksi. Konferences dalībniekus arī uzrunās Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Geduševs.

Novērtējot iepriekšējo iekšlietu ministru, valsts sekretāru un dienestu vadītāju ieguldījumu iekšlietu sistēmas veidošanā, viņi ir aicināti piedalīties konferencē kā goda viesi. Konferencē aicināti piedalīties arī pārstāvji no policistu intereses pārstāvošām arodbiedrībām.

Konferences kopumā piedalīsies ap 300 iekšlietu sistēmas darbiniekiem.
Konferences norises vieta – Iekšlietu ministrija, Čiekurkalna 1.līnija 1. Pirmā iekšlietu sistēmas darbinieku konference notika 2009.gada 25.novembrī.

Pasākuma laikā paredzētas mediju klātbūtnes iespējas. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem lūdzam iepriekš pieteikties Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā pa tālruni  67219213 vai e-pastu: mareks.matisons@iem.gov.lv.

 

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ