gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu ministrijas mājaslapu apmeklē vairāk nekā 250 tūkstoši interneta lietotāju

15.04.2010

Gadu pēc saturiskās un vizuālās rekonstrukcijas Iekšlietu ministrijas (IeM)  atjaunoto interneta mājaslapu apmeklējuši jau vairāk nekā 250 tūkstoši interneta lietotāju (unikālo apmeklētāju). IeM mājaslapa www.iem.gov.lv apkopo svarīgāko informāciju par iekšlietu jomu Latvijā un arī pasaulē.


IeM mājaslapā citu vidū attīstītas arī interaktīvās iespējas. Interneta lietotājiem iespējams uzdot e-jautājumu ministrijai, abonēt jaunumus, sekot ministrijas aktuālajai informācijai iespējams arī izmantojot mikroblogu platformu tviter. Par svarīgākajiem iekšlietu sitēmas jaunumiem vizuālu ieskatu sniedz arī vairāk nekā 40 tematiskās mājaslapas fotogalerijas.

Šonedēļ ikviens interesents ir aicināts dot savu vērtējumu valsts centrālo iestāžu mājaslapām. IeM mājaslapā, to rekonstruējot tika akcentēts lietošanas ērtums un pārskatāmība, kā arī ērta un precīza plašās satura informācijas meklēšanas iespēja, taču svarīgi noskaidrot mājaslapu lietotāju viedokli un paradumus, lai mājaslapas un tajā pieejamo informāciju uzlabotu apmeklētāju ērtībām. Aptauja par IeM mājaslapu pieejama http://ej.uz/iemgovlv.

IeM mājaslapa tiek glabāta IeM informācijas centra serverī, taču no tās izslēgta pieeja aizsargājamai informācijai, datu bāzēm vai informācijas sistēmām. Lai izveidotu esošo interneta vietni 2008.gadā tika organizēta iepirkuma procedūra „Iekšlietu ministrijas publiskās un iekšējās mājaslapas izstrādei”. Konkursa kārtībā izvēlētais programmēšanas risinājumu partneris šim projektam ir uzņēmums Mediaparks, kas jau veidojis ievērojamu skaitu liela apjoma projektu un tā klientu vidū ir Latvijas Valsts Prezidenta Kanceleja, LR Aizsardzības ministrija un citas valsts pārvaldes institūcijas.

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ