Diskutēs par sadarbības pilnveidošanu ar pašvaldībām

25.05.2010

Rīt, 26.maijā, plkst. 11.00 Iekšlietu ministrijā (IeM) notiks IeM, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) un Valsts Meža dienesta (VMD) sarunas par sadarbību un koordinētu rīcību mežu ugunsgrēku novēršanā. Sarunas vadīs iekšlietu ministre Linda Mūrniece.


Sarunās piedalīsies IeM speciālisti, LPS un vairāku Latvijas novadu pārstāvji, VMD vadība un Aizsardzības ministrijas pārstāvji, kas pārrunās jautājumus mežu ugunsgrēkiem un to dzēšanu. Plānots, ka visu institūciju pārstāvji iepazīstinās ar ziņojumiem par valsts un pašvaldību institūciju sadarbību, novēršot mežu ugunsgrēkus, analizēs līdz šim veiktos pasākumus un diskutēs par nepieciešamajiem uzlabojumiem koordinētai un savlaicīgai darbībai. 

Sanāksmes dalībnieki pārrunās arī citus iespējamos mehānismus, kā pašvaldībām sniegt atbalstu IeM padotības iestādēm un iespējamos normatīvo aktu grozījumus, lai pilnveidotu esošās sadarbības iespējas. 

Jāatgādina, ka IeM uzsāka aktīvas sarunas ar LPS šā gada martā, kad tika pārrunāta iespējamā rīcība un tās koordinācija plūdu gadījumā. Toreiz tika identificēti problemātiskie jautājumi, tiem savlaicīgi tika rasts risinājums — plūdu draudu un plūdu seku novēršanā iesaistītās puses spēja operatīvi, saskaņoti un savstarpēji koordinēti rīkoties.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem lūdzam iepriekš pieteikties: Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļā pa tālruni 67219213 vai e-pastu: mareks.matisons@iem.gov.lv.

 

Mareks Matisons

Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv;
twitter.com/IeM_gov_lv; www.draugiem.lv/IeM-gov-lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ