Iekšlietu ministres pateicība Valsts policijas, Drošības policijas un Rīgas Pašvaldības policijas vadībai un darbiniekiem

02.07.2010

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien, 2.jūlijā, ir nosūtījusi pateicību Valsts policijas, Drošības policijas un Rīgas Pašvaldības policijas vadībai un darbiniekiem par profesionālo rīcību, novēršot iespējamās provokācijas vakar pieteiktajā gājienā.

 Paldies Jums par darbu, kas tika paveikts vakar, lai novērstu plānoto provokatīvo gājienu no Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim, kura mērķis bija atzīmēt Vācijas karaspēka ienākšanu mūsu valsts galvaspilsētā 1941.gada 1.jūlijā. Šis gājiens diemžēl nebija iecerēts, lai paustu kādu viedokli, bet gan lai provocētu uz nekārtībām un veicinātu nacionālā naida izpausmes.

Vakar Jūs parādījāt, ka patiesi stāvat mūsu valsts neatkarības, tās demokrātisko vērtību un drošības sardzē. Jūs darījāt visu, lai mūsu valsts nekristu kaunā visas starptautiskās sabiedrības acīs.

Vēlos nodot Jums arī Valsts prezidenta Valda Zatlera un ārlietu ministra Aivja Roņa pateicību par Jūsu profesionālo un atbildīgo darbu, kas ļāva novērst iespējamās provokācijas un nepieļāva valsts neatkarības zaimošanu, rīkojot šādu pasākumu pie Latvijas valstiskuma simbola – Brīvības pieminekļa.

Paldies par Jūsu parādīto profesionalitāti un godprātību, pildot dienesta pienākumus.

Ar cieņu,
iekšlietu ministre

Linda Mūrniece


Atpakaļ