Policija LTV ēku apsargās vēl līdz oktobra vidum; Kotam jāizsludina konkurss privātfirmas pakalpojumam

06.07.2010

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ("Jaunais laiks") aģentūrai BNS pavēstīja, ka ir rasts pagaidu risinājums un VP apsardze pagarināta līdz oktobra vidum. Taču Kotam būs jāizsludina konkurss, lai atrastu privāto uzņēmumu, kas apsargās LTV ēku pēc tam.


 "Valsts policija nesargās privātfirmas, Latvijas Televīzijas ēka nav stratēģiskās nozīmes objekts. Kots uzvedas kā nespējīgs vadītājs un terorists, kas staigā apkārt īdēdams, nevis risinādams problēmas," skarbi izteicās Mūrniece.

Viņa piebilda, ka stratēģiskās nozīmes objekts ir televīzijas tornis, kura apsardzi VP nodrošinās.

Jau vēstīts, ka Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors Edgars Kots pieļāvis politiķu boikotu pirms vēlēšanām, ja turpmāk netiks nodrošināta LTV apsardze un tiks pieņemtas prezidenta ierosinātās izmaiņas jaunajā Elektronisko mediju likumā, kas paredz 15% no nacionālā pasūtījuma nodot komercmedijiem. Ziņots arī, ka iepriekš LTV informēja, ka naudas trūkuma dēļ šogad neplāno ierasto priekšvēlēšanu debašu ciklu, tā vietā pirmsvēlēšanu tematikai pievēršoties jau esošajos raidījumos.

Avots: BNS


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ