Iekšlietu ministre Linda Mūrniece dosies vizītē uz Baltkrieviju

07.07.2010

Rīt, 8.jūlijā, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, valsts sekretāre Ilze Pētersone, Valsts robežsardzes priekšnieks, ģenerālis Normunds Garbars un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks, ģenerālis Ainars Pencis dosies divu dienu darba vizītē uz Baltkrievijas Republiku.


Vizītes laikā iekšlietu ministre Linda Mūrniece pārrunās aktuālos sadarbības jautājumus ar Baltkrievijas ārkārtējo situāciju ministru Enveru Barijevu un Baltkrievijas iekšlietu ministru Anatoliju Kulešovu, kā arī ar Baltkrievijas Valsts robežapsardzības komitejas vadības pārstāvjiem.

„Latvijas un Baltkrievijas kā kaimiņvalstu sadarbība ir uzskatāma par ilgstošu un ciešu. Mūsu dienesti piedalās dažādos projektos, organizē mācības un meklē risinājumus kopīgajām problēmām. Latvijas un Baltkrievijas iekšlietu sistēmas iestāžu sadarbība ir labs paraugs daudzpusīgām un uz rezultātu vērstām kaimiņattiecībām,” uzsver iekšlietu ministres Linda Mūrniece.

Īpaši veiksmīgi valstu sadarbība līdz šim noritējusi ārkārtējo situāciju seku novēršanas jomā, tai skaitā stiprinot reaģēšanas un brīdināšanas mehānismus ķīmisku avāriju ar pārrobežu sekām gadījumā Latvijas un Baltkrievijas reģionos.

Papildus kā nozīmīgas sadarbības jomas ir jāpiemin arī nelegālās migrācijas un organizētās noziedzības apkarošanu.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ