Nākamajā gadā VP Ventspils iecirknis pārcelsies uz jaunām telpām

08.07.2010

Saskaņā ar iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces parakstīto rīkojumu, tiek uzsākta procedūra, lai nodrošinātu Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils policijas iecirkņa pārcelšanu uz Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes pārvaldīšanā esošajām telpām Ventspilī, Talsu ielā 112 līdz 2011.gada 1.septembrim.


„Mēs meklējam veidus, kā samazināt administratīvās izmaksas dienestos, īpaši tās, kas saistītas ar telpu nomu un uzturēšanu. Valsts policijas Ventspils iecirknim pārceļoties uz jaunajām telpām, tiks samazināti izdevumi un policijas darbinieki tiks nodrošināti ar darbam daudz piemērotākām telpām nekā šobrīd,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

VP Ventspils iecirknis šobrīd strādā no pašvaldības nomātās telpās, kuras ir nolietotas un darba apstākļiem nepiemērotas. Savukārt, pēc Valsts robežsardzē (VRS) veiktajām strukturālajām reformām, VRS Ventspils pārvaldei vairs nav nepieciešamas tik lielas telpas, līdz ar to tika pieņemts lēmums abus dienestus Ventspilī izmitināt vienā ēkā.

Šobrīd telpām Talsu ielā 112 ir nepieciešams veikt nelielus remontdarbus un tās iekārtot atbilstoši VP darbībai nepieciešamajām prasībām, piemēram, ierīkot dežūrdaļu un pārvietot uz jauno vietu īslaicīgās aizturēšanas vietas moduļus un pieslēgt tos komunikācijām.

Rīkojums paredz, ka līdz 2010.gada 1.decembrim ir jāizstrādā renovācijas skices un moduļa pārvietošanas un pieslēgšanas tehniskais projekts, savukārt līdz šī gada 15.decembrim ir jāizsludina iepirkuma procedūra būvniecības darbu veikšanai.

Renovācijas darbi ir jāpabeidz un VP Ventspils iecirknim uz jaunajām telpām ir jāpārceļas līdz 2011.gada 1.septembrim.

Sadarbībā ar Finanšu ministriju un valsts akciju sabiedrību „Valsts nekustamie īpašumi” ir atrasts risinājums, lai jauno telpu remonts neprasītu papildus budžeta līdzekļus.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ