31.augustā VP prezentēs jaunos motociklus un bērniem atgādinās par satiksmes drošību

27.08.2010

Otrdien, 31.augustā, plkst. 15.00 pie Iekšlietu ministrijas notiks satiksmes drošībai un 1.septembrim veltīts pasākums, kura laikā Valsts policija (VP) prezentēs jaunos motociklus, savukārt bērniem būs iespēja aplūkot VP mašīnas, kā arī jaunos motociklus, nofotografēties ar VP tēliem - runci Rūdi un bebru Bruno. Bez tam bērniem būs iespēja pirms skolas gaitu sākuma atsaukt atmiņā drošas ceļu satiksmes noteikumus.


Pasākuma atklāšanā SIA „BM auto” pārstāvji svinīgi nodos Valsts policijai 16 jaunos motociklus. Jaunie motocikli iegādāti, lai VP daudz efektīvāk varētu nodrošināt satiksmes uzraudzību, operatīvāk nokļūtu ceļu satiksmes negadījumu un citās notikuma vietās. Motociklu iegāde notikusi atbilstoši Ceļu satiksmes drošības padomes 2009.gada 26.novembra sēdē nolemtajam, piešķirt Valsts policijai finanšu līdzekļus motociklu un motociklistu ekipējuma iegādei. Konkursa rezultātā VP ir ieguvusi 16 jaunus motociklus ar atbilstošu motociklista ekipējumu.

Pasākuma turpinājumā sanākušajiem bērniem un viņu vecākiem būs iespēja aplūkot jaunos motociklus, kā arī trafaretās un netrafaretās Satiksmes uzraudzības biroja mašīnas un nofotografēties ar tām. VP tēli - runcis Rūdis un bebrs Bruno bērniem atgādinās par drošību uz ceļiem, kā arī dalīs atstarotājus.

Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, un īpaši gaidīti būs iekšlietu sistēmā strādājošo bērni. Kā norāda iekšlietu ministre L.Mūrniece: „Uzsākot skolas gaitas, mēs mūsu darbinieku bērniem vēlamies sagādāt svētkus, tāpēc viņiem būs iespēja ielūkoties policijas mašīnā, uzsēsties uz jaunā motocikla un parunāt ar runci un bebru par vasaras piedzīvojumiem. Tajā pašā laikā arī atgādināsim bērniem par satiksmes noteikumiem, jo daudziem pa vasaru tie ir piemirsušiem.”

Pasākumā piedalīsies iekšlietu ministre Linda Mūrniece un augstākās Valsts policijas amatpersonas.

Līdzās tam, 30. un 31.augustā notiks jauno motociklu izmēģinājuma braucieni un apmācības to vadītājiem „333” trasē. Žurnālistiem jauno motociklu izmēģinājuma braucienu būs iespēja vērot 2010.gada 31.augustā plkst.10.00 „333” trasē.

Sagatavoja:
Viktorija Šembele
LR Iekšlietu ministres padomniece
Tālr. 67829044
Mob. 29468106
E-pasts: viktorija.sembele@iem.gov.lv


Atpakaļ