gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu ministrijas Asins donoru dienai necerēti liela atsaucība

29.09.2010

Šodien, 29. septembrī Iekšlietu ministrijas administratīvajā kompleksā Čiekurklana 1. līnijā 1 no plkst. 10.00 - 13.00 sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru notiek Asins donoru diena, kurā dalību ir pieteikuši necerēti daudz dalībnieku - 160 Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbinieki.


Vislielākais pieteikto dalībnieku skaits ir no Valsts policijas un Valsts policijas koledžas, bet asinsdonoru vidū ir arī pārstāvji no Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un citām ministrijas iestādēm.

Kā norāda Valsts asins donoru centra izbraukumu organizatore Sarmīte Midega, šobrīd asins donoru atbalsts ir ļoti svarīgs, jo pietrūkst pat tā saucamo „tradicionālo” asinsgrupu asinis. „Atbalsts šobrīd tiešām ir ļoti nepieciešams un esam priecīgi, ka iekšlietu nozares darbinieku vidū ir necerēti liela atsaucība. Šis mums būs liels atspaids,” atzīst S. Midega.

„Man ir prieks, ka iekšlietu sistēmas darbinieki vienmēr ir bijuši atsaucīgi aicinājumam ziedot asinis. Dienestos strādājošie gandrīz katru dienu pārliecinās par cilvēka dzīvības trauslumu un zina, cik izšķirošas cilvēku dzīvības glābšanai var būt saziedotās asinis," pauž iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Iepriekšējā Asins donoru diena Iekšlietu ministrijā notika šī gada jūlijā un tajā piedalījās 70 iekšlietu sistēmas darbinieki.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ