Iekšlietu ministrijai rekordliels asins donoru skaits

29.09.2010

Šodien, 29.septembrī, Iekšlietu ministrijā (IEM) norisinājās Asins donoru diena, ko ministrija organizēja sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru. Šajā pasākuma piedalījās rekordliels iekšlietu sistēmas darbinieku skaits – 197 cilvēki.


Asinsdonoru pasākumā piedalījās IEM, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts policijas koledžas un citu IEM iestāžu darbinieki. Lai gan iepriekš noteiktais pasākuma norises laiks bija no plkst. 10.00 – 13.00, lielās atsaucības dēļ donoru diena ministrijā turpinājās līdz plkst. 15:00.

Valsts asinsdonoru centra izbraukumu organizatore Sarmīte Midega izsaka lielu pateicību iekšlietu sistēmas darbiniekiem par lielo atsaucību. IEM iestāžu darbinieki vienmēr ir aktīvi atbalstījuši donoru kustību. Iepriekš Asinsdonoru dienas regulāri notikušas IEM dienestos, teritoriālajās struktūrvienībās un arī pašā ministrijā. IEM iestāžu darbinieki arī vienmēr atsaukušies aicinājumiem ziedot asinis konkrētu cilvēku vajadzībām.

Kāda ir Jūsu motivācija, piedaloties Asins donoru dienā?


 Līga Kalniņa,Valsts policijas koledžas studente:
Man ir reta asins grupa un piedalos Asins donoru dienā jau ceturto reizi. Uzskatu, ka dalība asinsdonoru dienās atstāj pozitīvu ietekmi gan uz manu  veselību, gan dod iespēju palīdzēt citiem cilvēkiem, kuriem šīs asins ir ļoti nepieciešamas.
 

Aleksejs Skaredovs, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra darbinieks:
Piedalos donoru dienās jau aptuveni 40 gadus. Uzskatu, - ja ir iespēja, tad jāpalīdz citiem cilvēkiem.


Intars Opolais, VUGD Juridiskās nodaļas priekšnieks:
Asins donoru dienās piedalos jau vairākkārt. Manuprāt, svarīgs ir solidaritātes princips, jo palīdzot citiem, grūtā brīdi kāds palīdzēs arī tev.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv
 


Atpakaļ