IEM Veselības un sociālo lietu valsts aģentūras vietā darbu sāk IEM Veselības un sporta centrs

01.10.2010

No šodienas, 1.oktobra Iekšlietu ministrijas veselības un sociālo lietu valsts aģentūras vietā darbu sāk Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs(Centrs).


Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs nodrošinās Iekšlietu ministrijas(IEM) sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu dienesta pienākumu izpildei atbilstoša veselības stāvokļa, psiholoģisko īpašību un fiziskās sagatavotības kontroli, kā arī veselības aprūpes pakalpojumus.

Līdzās tam Centrs sniegs sociālo jomu regulējošos normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas, kā arī veicinās IEM iestāžu amatpersonu fizisko sagatavotību. Centrs arī atbalstīs atsevišķus sporta veidus IEM sistēmas iestādēs pēc Latvijas Nacionālās sporta padomes ieteikuma.

Jāatgādina, ka reorganizācija veikta saskaņā ar Ministru kabineta šī gada 15. septembra rīkojumu Nr. 547. Reorganizācija veikta ņemot vērā to, ka no 2011. gada ir paredzēts centralizēt izdienas pensiju administrēšanu, nododot to Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pārziņā.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

2 komentāri

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ