VP ar 1.novembri vairs neapsargās Rīgas brīvostu

07.10.2010

Pabeidzot strukturālās reformas Valsts policijā (VP), ar šī gada 1.novembri pilnībā tiks likvidēta apvienība „Apsardze”, līdz ar to tā arī vairs neapsargās Rīgas brīvostu. VP darbinieki, kas šobrīd apsargā Rīgas brīvostu, likumā noteiktajā kārtībā jau ir saņēmuši brīdinājumu par atbrīvošanu no darba apvienībā „Apsardze” un viņiem tiks piedāvāti līdzvērtīgi amati citās VP struktūrās.


„Apvienības „Apsardze” likvidēšana bija loģisks strukturālo reformu iznākums, jo Valsts policijai nav jānodarbojas ar apsardzes pakalpojumu sniegšanu. Šī ir joma, kur profesionāli darbojas privātie uzņēmēji, nodrošinot piedāvājumu dažādību,” norāda iekšlietu ministre L.Mūrniece.

Lai neapdraudētu drošību ostā un kārtības nodrošināšanu tajā, šī gada 24.februārī tika pieņemts lēmums pagarināt apvienības „Apsardze” darbību vienā objektā - Rīgas brīvostā līdz šī gada 1.novembrim. Pārējos objektos apvienība „Apsardze” darbu beidza šī gada 1.maijā.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ