Precizē IEM būvniecības projekta Daugavpilī izdevumus

12.10.2010

Šodien, 12. oktobrī, Ministru kabinetā(MK) atbalstīts Iekšlietu ministrijas(IEM) iesniegtais rīkojuma projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 30.oktobra rīkojumā Nr.747„Par finansējuma piešķiršanu Iekšlietu ministrijai Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes un Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Nelegālo imigrantu uzturēšanās nometnes un patvēruma meklētāju centra ēku (būvju) Daugavpilī, A.Pumpura ielā 105B, nomas maksas un pārcelšanās izdevumu segšanai””.


Ministru kabineta rīkojuma projekts paredz precizēt MK rīkojumā noteiktās nomas maksas apmēru, kas Iekšlietu ministrijai 2010.gadā ir jāmaksā VAS „Valsts nekustamie īpašumi” par telpu nomu.

Jāatgādina, ka VAS „Valsts nekustamie īpašumi” līdz 2010.gada 15.jūlijam bija jāpabeidz Valsts robežsardzes(VRS) Daugavpils pārvaldes un VRS Daugavpils pārvaldes Nelegālo imigrantu uzturēšanās nometnes un patvēruma meklētāju centra ēku renovācijas darbi, kas minētajā termiņā netika pabeigti. Atbilstoši renovācijas būvdarbu līgumam tāpat bija paredzēts aprīkot VRS Daugavpils pārvaldi un VRS Daugavpils pārvaldes Nelegālo imigrantu uzturēšanās nometnes un patvēruma meklētāju centru ar nepieciešamajām mēbelēm, tehniku un iekārtām.

Atbilstoši VAS „Valsts nekustamie īpašumi” sniegtajai informācijai no renovācijas būvdarbu līguma tiek izslēgta atdalāmo iekārtu un aprīkojuma iegāde, attiecīgi samazinot noslēgtā līguma kopējo summu. Līdz ar to IEM patstāvīgi ir nepieciešams organizēt iepirkuma procedūras, lai steidzamības kārtībā iegādātos nepieciešamo aprīkojumu.

VAS „Valsts nekustamie īpašumi” veiks iepirkumu procedūru, lai noteiktu komersantu, kas nodrošinās telpu, sanitāro mezglu un ārējās teritorijas uzkopšana sākot ar 2011.gada 4.janvāri, līdz ar to VRS 2010.gadā ir patstāvīgi jānodrošina telpu, sanitāro mezglu un ārējās teritorijas uzkopšana, tāpēc ir nepieciešams šim mērķim pārdalīt finanšu līdzekļus, attiecīgi samazinot nomas maksu, ko IEM 2010.gadā maksā VAS „Valsts nekustamie īpašumi”.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ