Nosaka kārtību, kādā Drošības policija sertificē speciālās ierīces

12.10.2010

Šodien, 12.oktobrī, Ministru kabinets(MK) atbalstīja noteikumu projektu „Noteikumi par sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem speciāli radītu vai pielāgotu iekārtu, ierīču vai instrumentu un to komponentu sertificēšanu un valsts nodevas apmēru un maksāšanas kārtību”.


Noteikumu projekts attiecas uz komersantiem, kuru darbības joma ir komercdarbība ar speciālajām ierīcēm un ierīcēm, kuras bez speciālista pārbaudes var tikt uzskatītas par tādām.

 Ministru kabineta noteikumu projekts nosaka kārtību, kādā Drošības policija sertificē speciālās ierīces - komersants papīra formātā vai elektroniska dokumenta veidā iesniedz Drošības policijā (komisijai) iesniegumu un speciālās ierīces paraugu (ja tāds nepieciešams). Komisija mēneša laikā veic izvērtēšanu un pieņem lēmumu izsniegt sertifikātu vai atteikt sertifikāta izsniegšanu, par ko paziņo komersantam. Normatīvajā aktā komersantam nodrošināta iespēja sertifikātu saņemt gan papīra formātā, gan elektroniska dokumenta veidā.

Noteikumu projekts nosaka, ka par sertificēšanu komersants pirms iesnieguma iesniegšanas maksā valsts nodevu 25 latu apmērā.
 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ