IEM notiks pirmā Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomes sēde

12.10.2010

Rīt, 13. oktobrī Iekšlietu ministrijā(IEM) notiks pirmā Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomes sēde. Apakšpadome nodrošina un veicina valsts, pašvaldību, darba devēju organizāciju un to apvienību un darbinieku arodbiedrību sadarbību un līdzdalību sabiedriskās drošības un kārtības  nodrošināšanā.


Sēdes darba kārtībā ir likumprojekta „Grozījumi Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā” izskatīšana, kā arī Funkciju vērtēšanas darba grupas ziņojums par „Funkciju izvērtēšanas darba grupas priekšlikumiem par valsts budžeta finansētu funkciju izvērtēšanu”.

„Iekšlietu ministrijai vienmēr ir bijis svarīgi uzturēt un attīstīt dialogu ar sistēmas darbinieku pārstāvētajām arodbiedrībām, tāpēc tas, ka sadarbība ar arodbiedrības un darba devējus pārstāvošajām organizācijām notiek jaunā formā – Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes ietvaros, ir atzinīgi vērtējams fakts,” norāda apakšpadomes vadītāja, IEM valsts sekretāre Ilze Pētersone.

Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadome (apakšpadome) ir Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) institucionālās sistēmas sastāvdaļa, kuru uz paritātes pamatiem veido valdības (Iekšlietu ministrija), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) izvirzītie pārstāvji.

Jāatgādina, ka iepriekš IEM nodrošināja arodbiedrību pārstāvjiem iespēju piedalīties ministrijas operatīvajās sanāksmēs, savukārt nevalstisko organizāciju līdzdalību nozares problēmu risināšanā IEM realizē, regulāri organizējot IEM sabiedrības konsultatīvās drošības padomes sēdes, kuras vada iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ