Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus

16.11.2010

Trešdien, 17.novembrī, plkst. 11.00 iekšlietu ministre Linda Mūrniece, piedalīsies Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienai veltītā Iekšlietu ministrijas svinīgajā pasākumā un pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus nozares darbiniekiem.


„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un priekšzīmīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Apzinīgums, profesionalitāte un izaugsme raksturo šodienas apbalvojumu saņēmējus,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Apbalvojumus saņems 186 Valsts policijas (VP), 20 Iekšlietu ministrijas (IEM) centrālā aparāta, 15 Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), 11 Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA), 12 Drošības policijas (DP), 4 Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra (VSC) darbinieki un viens Iekšlietu ministrijas Informācijas centra (IC) darbinieks. Viens VP darbinieks saņems Ministru prezidenta Pateicību.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā  ar Latvijas Republikas proklamēšanas 92.gadadienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tiks apbalvoti 8 VP darbinieki un viena IEM darbiniece. Ar Sudraba „Goda zīmi” tiks apbalvoti 5 VP un 2 PMLP darbinieki. Savukārt, ar Iekšlietu ministrijas Bronzas „Goda zīmi” tiks apbalvoti 3 VP darbinieki un viena PMLP darbiniece. 

Pasākumā tiks pasniegti arī Iekšlietu ministrijas Goda raksti, Iekšlietu ministrijas Pateicības un piešķirtas kārtējās speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Pasākums norisināsies Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

Uzmanību! Medijiem, kuri vēlas piedalīties svinīgajā pasākumā, lūgums par savu dalību iepriekš informēt IeM Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju G. Skrebeli un uz pasākumu ierasties savlaicīgi – līdz plkst. 10.45.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ