Iekšlietu ministre L. Mūrniece parakstījusi vienošanos ar Azerbaidžānas ārkārtējo situāciju ministru par sadarbību ārkārtējo situāciju novēršanas un likvidēšanas jomā

17.01.2011

Pirmdien, 17. janvārī Azerbaidžānas Republikas Valsts prezidenta vizītes Latvijā ietvaros iekšlietu ministre Linda Mūrniece ar Azerbaidžānas ārkārtējo situāciju ministru Kamaladinu Heidarovu parakstīja Latvijas Republikas valdības un Azerbaidžānas Republikas valdības vienošanos par sadarbību ārkārtējo situāciju novēršanā.


Vienošanās ļaus kompetentajām iestādēm daudz efektīvāk un ātrāk sniegt palīdzību abu valstu iedzīvotājiem katastrofu gadījumos.

L. Mūrniece arī saņēma K. Heidarova ielūgumu apmeklēt Azerbaidžānu, lai paplašinātu sadarbību ar citām Azerbaidžānas Iekšlietu ministrijas struktūrām.

Azerbaidžānas ārkārtējo situāciju ministrs šodien apmeklēs arī Ugunsdzēsības muzeju un iepazīsies ar centrālā sakaru punkta 112 darbu.

Azerbaidžānas Valsts prezidenta vizītes ietvaros Latviju apmeklē arī Azerbaidžānas Iekšlietu ministrijas pirmais ministra vietnieks Rafails Mirzajevs un  Starptautisko attiecību departamenta priekšnieks Argujs Kalantarli.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ