Ēnu dienas dalībnieki gandarīti par Iekšlietu ministrijā pavadīto dienu

16.02.2011

Trešdien, 16. februārī Iekšlietu ministrijā notika Ēnu diena, kurā piedalījās skolēni no Ogres, Salaspils un Rīgas, kā arī Baldones novada Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe”.


Ēnu dienas noslēgumā skolēni atzina, ka ir patīkami pārsteigti par ministrijā gūtajiem iespaidiem un ministrijā valdošo draudzīgo un atvērto atmosfēru. Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskolas 11. klases audzēkne Inga Eizberga, kura Ēnu dienā piedalās jau trešo gadu, norādīja, ka Iekšlietu ministrijā notikušo pasākumu no līdz šim apmeklētajām Ēnu dienām novērtē visaugstāk. „Pozitīvi vērtēju, ka mums bija izveidota īpaša pasākumu programma, kas ļāva iepazīt iestādes darbu un ne mirkli nebija garlaicīgi”. Arī Rīgas 34. vidusskolas 11. klases audzēkne Kristīne Puzo atzina, ka iepriekš bijis grūti iedomāties kā notiek ministrijas darbs, bet gūtie iespaidi noteikti varētu palīdzēt nākotnes profesijas izvēlē.

Skolēni „ēnoja” Juridiskā departamenta direktoru Mārtiņu Rāznu, Nozares politikas departamenta direktoru Dimitriju Trofimovu, Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta direktori Tiju Rinmani, Finanšu vadības departamenta direktoru Artūru Bērziņu un Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju Guntu Skrebeli.
Dienas gaitā skolēni tika iepazīstināti ar Iekšlietu ministrija administratīvo kompleksu un tajā izvietotajām iestādēm, kā arī, sekojot saviem „ēnu devējiem”, ielūkojās ministrijas ikdienas darbā.

 
Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

Pievienotās saites


Atpakaļ