Sabiedriskās drošības konsultatīvās padomes sēdē notiks NVO pievienošanās IeM un NVO sadarbības memorandam

02.03.2011

Ceturtdien, 3. martā Iekšlietu ministrijā (IeM) plkst. 09.30 notiks iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces vadītā IeM Sabiedriskās drošības konsultatīvās padomes(SDKP) sēde, kurā notiks NVO pievienošanās 2007. gada 8. novembra Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandam.


IeM un NVO sadarbības memorandam plāno pievienoties šādas nevalstiskās organizācijas: Latvijas Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas asociācija, Latvijas juristu apvienība, Latvijas Tirgotāju asociācija, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība, resursu centrs "Durvis", Publiskās un privātās partnerības asociācija, Latvijas Cilvēktiesību centrs, biedrība "Informācija - sabiedrības drošībai" un Latvijas Policistu arodbiedrība.

Sanāksmes darba kārtībā iekļauti arī tādi jautājumi kā pārskats par darba grupu paveikto 2010. gadā, sēdē iecerēts pārrunāt arī priekšlikumus objektu drošības un apsardzes jautājumu risināšanai un pilnveidošanai.

Jāatgādina, ka IeM Sabiedriskās drošības konsultatīvās padomes ir pastāvīga koleģiāla konsultatīva institūcija, kuras vadību pēc savas iniciatīvas savulaik pārņēma iekšlietu ministre L. Mūrniece un kuras mērķis ir nodrošināt sabiedrības pārstāvju līdzdalību iekšlietu politikas veidošanā un īstenošanā. 

 
Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ