Zināms fotoradaru konkursa uzvarētājs

08.03.2011

Otrdien, 8. martā Iekšlietu ministrijas slēgtajā konkursā “Par ceļu satiksmes drošības uzlabošanai nepieciešamo mērierīču sistēmas ieviešana, uzstādīšana un apkalpošana” par uzvarētāju atzīta personu apvienība A/S “Vitronic Baltica”, VITRONIC Dr.-Ing.Stein Bilverarbeitungssysteme GmbH, SIA „Komeccentrs DATI grupa”.


Piedāvājumus bija iesnieguši pieci pretendenti: Personu apvienība A/S “Inkomerc Holding”, SIA „Nameks”; personu apvienība SIA „ARMGATE”, SIA „BMS Tehnoloģija”; personu apvienība A/S “Vitronic Baltica”, VITRONIC Dr.-Ing.Stein Bilverarbeitungssysteme GmbH, SIA „Komeccentrs DATI grupa”; A/S „ALARMTEC” un pilnsabiedrība „Fima Group”.
Iepirkuma komisija izskatīja pretendentu tehnisko un finansiālo piedāvājumu, vai tas atbilst nolikuma un tehniskās specifikācijas prasībām. No tiem piedāvājumiem, kas atbilda nolikuma un tehniskās specifikācijas prasībām, tika izvēlēts piedāvājums, kas iesniedzis izdevīgāko finanšu piedāvājumu - zemāko procentu no soda naudām, kas saņemtas valsts budžetā.

Pēc uzvarētāja noteikšanas konkursā Iekšlietu ministrija tālāk virzīs Ministru kabineta noteikumus, kas izstrādāti saskaņā ar Ceļu satiksmes likumā noteikto deleģējumu.

Izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē jau iesniegts Informatīvais ziņojums par plānotajiem organizatoriskajiem un tiesiskajiem pasākumiem, kas tiks veikti, lai nodrošinātu automātisko ātruma mērierīču efektīvu darbību, kā arī paredzamo ceļu satiksmes uzraudzības jomā iesaistīto personālresursu atslogošanu automātisko ātruma mērierīču darbības rezultātā.
Sagatavots arī Ministru kabineta noteikumu projekta „Samaksas kārtība komersantam par pakalpojuma sniegšanu – pārkāpuma ceļu satiksmē fiksēšanu ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojums.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ