Precizē programmas „Solidaritāte un migrācijas plūsmu pārvaldība” ietvaros izveidoto fondu atlases un tehniskās palīdzības aktivitātes īstenošanas kārtību

29.03.2011

Otrdien, 29. martā Ministru kabinetā(MK) izdoti MK noteikumi „Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 13.aprīļa noteikumos Nr.348 „Vispārīgās programmas „Solidaritāte un migrācijas plūsmu pārvaldība” ietvaros izveidotā Eiropas Ārējo robežu fonda, Eiropas Atgriešanās fonda un Eiropas Bēgļu fonda projektu atlases un tehniskās palīdzības aktivitātes īstenošanas kārtība”.


Noteikumi paredz, ka ierobežotas atlases projektu iesniegumu vērtēšanas process tiek administratīvi atvieglots, nepiešķirot punktus par katru kritēriju, bet gan vērtējot projekta iesniegumā norādītās informācijas kvalitāti kopumā.

Noteikumi atceļ arī obligāto projekta iesniedzēja līdzfinansējumu, nosakot visiem projekta iesniedzējiem vienādu projekta finansējuma proporciju 75 % - fonda finansējums un 25 % - valsts budžeta līdzfinansējums. Līdz šim  Latvijas atvasinātām publiskām personām vai privāto tiesību juridiskām personām un  starptautisko organizāciju pārstāvniecībām Latvijā tika noteikts projekta iesniedzēja līdzfinansējums 10 %.

Noteikumos paredzētas arī citas izmaiņas, kas precizē MK noteikumus „Vispārīgās programmas „Solidaritāte un migrācijas plūsmu pārvaldība” ietvaros izveidotā Eiropas Ārējo robežu fonda, Eiropas Atgriešanās fonda un Eiropas Bēgļu fonda projektu atlases un tehniskās palīdzības aktivitātes īstenošanas kārtība” atbilstoši Eiropas Komisijas nosacījumiem.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

 


Atpakaļ