gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu sistēmas darbinieku Lielajā talkā piedalīsies arī ūdenslīdēji

27.04.2011

Sestdien, 30. aprīlī, turpinot iesākto tradīciju, vairāk kā 100 iekšlietu sistēmas darbinieki piedalīsies Lielajā talkā. Šogad paredzēts sakopt Daugavas krastu, starp Ķengaraga ielu un Dienvidu tiltu, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas(UCAK) tuvumā. Talkas sākums paredzēts plkst. 09:00.


Talkā piedalīsies iekšlietu ministre Linda Mūrniece, ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone, esošie un bijušie ministrijas un iekšlietu dienestu vadītāji, kā arī UCAK kadeti, ministrijas un dienestu darbinieki.

Darbi noritēs ne tikai uz zemes, bet arī zem ūdens. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji no Daugavas gultnes cels ārā iedzīvotāju samestos sadzīves priekšmetus.

„Ja pagājušajā gadā sakopām Valsts policijas koledžas teritoriju, tad šogad esam nolēmuši palīdzēt pilsētai, sakopjot Daugavas krastu. Šī ir lieliska iespēja strādāt kopā gan dienestu un ministriju darbiniekiem gan arī vadībai. Apsveicama ir arī mūsu ūdenslīdēju piedalīšanās talkā, jo tiks sakopta Daugavas gultne, kas bez speciāla aprīkojuma un speciāli apmācītiem cilvēkiem nebūtu iespējams,” saka iekšlietu ministre L. Mūrniece.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ