gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Ministru kabinets pēc starptautisko aizdevēju ieteikuma neatbalsta publiskās un privātās partnerības projektu policistu darba apstākļu uzlabošanai Valmierā

24.05.2011

Otrdien, 24.maijā, Ministru kabinets (MK) pieņēma zināšanai informatīvo ziņojumu „Par Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes administratīvo ēku kompleksa Eduarda Lācera ielā 7, Valmierā finansēšanas, būvniecības un apsaimniekošanas projektu”.


Ņemot vērā, ka Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes administratīvo ēku kompleksa Eduarda Lācera ielā 7, Valmierā finansēšanas, būvniecības un apsaimniekošanas projekta īstenošanai nav saņemts Starptautiskās aizņēmuma programmas partneru atbalsts, MK nolēma neatbalstīt MK 2010.gada 23.novembra sēdē izskatīto rīkojuma projektu „Par atļauju Iekšlietu ministrijai noslēgt publiskās un privātās partnerības līgumu par Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes administratīvo ēku kompleksa Eduarda Lācera ielā 7, Valmierā būvniecību, finansēšanu un apsaimniekošanu, kā arī par finansējuma piešķiršanu Iekšlietu ministrijai".

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir izteikusi nožēlu, ka līdz ar to nebūs iespējams realizēt projektu, kurš būtu nozīmīgs policistu darba apstākļu uzlabošanai.

Pašreizējā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes infrastruktūra neatbilst prasībām, kas saistītas ar piecu  reģionu modeļa izveidi. Šis modelis paredz, ka visi Iekšlietu ministrijas dienesti reģionos tiek izvietoti kompakti vienā ēku kompleksā.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ