Jēkabpils apšaudē cietušie policisti saņēmuši pabalstus un turpina ārstēšanos

16.06.2011

Valsts policijas darbinieki, kuri guva nopietnus ievainojumus bruņotās laupīšanas uzbrukumā Jēkabpilī - Rims Švedovs un Salvis Tihanovskis, ir saņēmuši pabalstus un turpina ārstēties, kā arī saņemt rehabilitācijas pakalpojumus.


Pēc janvāra apšaudes un ārstēšanās Jēkabpils slimnīcā, abi policisti tika nosūtīti uz rehabilitācijas kursu Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jaundubultos. Visus izdevumus par ārstēšanos sanatorijā sedza Iekšlietu ministrijas Sporta un veselības centrs. Pēc šī rehabilitācijas kursa abiem policistiem bija jāturpina ambulatori ārstēties Jēkabpils slimnīcā, saņemot dažādas fizioterapijas procedūras. Šobrīd S. Tihanovskis, kurš apšaudē ir guvis smagākus ievainojumus, iziet rehabilitācijas kursu Nacionālajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”, par ko pacienta maksājumus joprojām sedz IeM Sporta un veselības centrs.

IeM Sporta un veselības centra direktors Uģis Iskrovs norāda: "Mēs vienmēr esam atbalstījuši un atbalstīsim ikvienu iekšlietu sistēmas darbinieku, kuram būs nepieciešama medicīniskā vai materiālā palīdzība gadījumos, kad jāatjauno veselība, kura zaudēta palīdzot Latvijas iedzīvotājiem, glābjot viņu dzīvības vai cīnoties ar noziedzību."

Pēc Centrālās medicīniskās ekspertīzes slēdziena, saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 21.jūnija noteikumiem Nr.565 „Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku sociālajām garantijām”, ārstēšanās vajadzībām no IeM Sporta un veselības centra budžeta cietušajiem arī tika izmaksāti naudas līdzekļi vienreizējā pabalsta veidā: Rimam Švedam – viens tūkstotis latu, bet Salvim Tihanovskim – pieci tūkstoši latu.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ