Štokenbergs uzdod noskaidrot situāciju par darbinieku iespējamo iesaistīšanos negodprātīgā eksāmenu kārtošanā, aicina LU uz sadarbību

20.06.2011

Iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs ir uzdevis Valsts policijas(VP) priekšniekam Artim Velšam noskaidrot, cik pamatoti ir Latvijas Universitātes(LU) Juridiskās fakultātes izteiktie pārmetumi par bijušo Policijas akadēmijas – tagad Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes studentu, kuri uz valsts eksāmeniem ieradušies aprīkoti ar papildu ierīcēm, iespējamo saistību ar Valsts policiju.


A. Štokenbergs ir informēts, ka LU pasniedzējiem radušās aizdomas par it kā operatīvo dienestu darbību veikšanai paredzētu saziņas ierīču izmantošanu valsts eksāmenu laikā.

Vienlaikus ministrs aicina Latvijas Universitāti norādīt konkrētas personas, par kuru rīcību augstskolai ir radušās aizdomas, lai varētu pārbaudīt, vai tās strādā Iekšlietu ministrijas sistēmā. Tāpat viņš aicina augstskolu uz savlaicīgu sadarbību, kas ļautu daudz efektīvāk reaģēt uz šāda veida pārkāpumiem nākotnē.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ