Valsts policija aiztur Robežsardzes darbinieku

21.06.2011

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki š.g. 14.jūnijā Rīgā, pēc kontrolpirkuma veikšanas aizturēja personu, kura ir Valsts robežsardzes darbinieks.


Kontrolpirkums tika veikts, lai iegādātos mobilo telefonu „Vertu”. Precei bija redzamas viltojuma pazīmes, par ko liecināja materiālu kvalitāte, kā arī modelis un izskats neatbilda oriģinālās preču zīmes „Vertu” produkcijai. Kopumā apskates laikā pie personas tika izņemti 69 dažādi mobilie telefoni ar viltotām preču zīmju pazīmēm.

Par minēto faktu 2011.gada 14.jūnijā tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 206.panta 1.daļas, t.i., par viltotas zīmes apzinātu izmantošanu un izplatīšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums ar likumu aizsargātām personas tiesībām un interesēm.

Aizturētajai personai piemērots drošības līdzeklis – uzturēšanās noteiktā dzīves vietā.

Valsts policija informē, ka par Krimināllikuma 206.panta pirmajā daļā paredzēto nodarījumu soda ar - brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

 

Sagatavoja:
Andis Rinkevics
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
priekšnieks
T.:67075373
andis.rinkevics@vp.gov.lv


Atpakaļ