Notiks cilvēku tirdzniecības novēršanas programmas īstenošanas darba sanāksme

27.06.2011

Otrdien, 28. jūnijā, plkst.11.00 Iekšlietu ministrijā notiks „Programmas cilvēku tirdzniecības novēršanai 2009.-2013.gadam” īstenošanas koordinēšanai izveidotās darba grupas sanāksme, kuru vadīs Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta direktors Dimitrijs Trofimovs.


Sanāksmē tiks sniegta aktuālākā informācija par Latvijas novērtējumu ASV Valsts departamenta 2011. gada ziņojumā par cilvēku tirdzniecības apkarošanu, kā arī pārrunāta Programmas īstenošanas gaita.

Darba grupas sanāksmē piedalīsies pārstāvji no Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Izglītības un zinātnes ministrijas, Ārlietu ministrijas, Veselības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Labklājības ministrijas, Tieslietu ministrijas Valsts robežsardzes, Liepājas prokuratūras, biedrības "Resursu centrs sievietēm "Marta", Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) Latvijas biroja, biedrības "Patvērums "Drošā māja", Rīgas domes, Ģenerālprokuratūras, Valsts policijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes.

Darba grupa „Programmas cilvēku tirdzniecības novēršanai 2009.-2013.gadam” īstenošanas koordinēšanai ir izveidota, lai koordinētu valsts pārvaldes iestāžu, pašvaldību un nevalstisko organizāciju darbību Programmas īstenošanā, kā arī nodrošinātu operatīvu informācijas apmaiņu un saskaņotu rīcību cilvēku tirdzniecības novēršanā un atbalsta un sociālo pakalpojumu sniegšanā cilvēku tirdzniecības upuriem.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ