Iekšlietu ministrijas iestāžu darbinieki aktīvi piedalās Asins donoru dienā

04.07.2011

Pirmdien, 4. jūlijā plkst. 10.00 – 13.00 Iekšlietu ministrijā notika Asins donoru diena, kurā piedalījās Iekšlietu ministrijas(IeM) un tās padotības iestāžu darbinieki. Neraugoties uz to, ka daudzi darbinieki atrodas atvaļinājumā, uz Donoru dienu bija ieradušies vairāk cilvēku nekā plānots - 84 darbinieki.


Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta(VUGD) Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Inga Vetere atzina, ka donoru dienā piedalās piekto reizi un dara to tādēļ, ka savulaik pašai ir bijusi nepieciešamība pēc asins donoru palīdzības. „Es vienkārši atdodu parādu,” savu dalību donoru dienā skaidroja I. Vetere. Viņa atzinīgi novērtēja iespēju donoru dienā piedalīties organizēti, jo tas pamudina donoru skaitam pievienoties aizvien jaunus kolēģus.

Aicinājumam ziedot asinis bija atsaukušies arī Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un citu iekšlietu dienestu darbinieki. Valsts asinsdonoru centra izbraukumu organizatore Sarmīte Midega izsaka pateicību visiem iekšlietu iestāžu darbiniekiem, kuri ir aktīvi donoru kustības atbalstītāji.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv
 

Atpakaļ