Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sola aizstāvēt iekšlietu dienestu intereses

26.10.2011

Trešdien, 26. oktobrī Iekšlietu ministrijā notika pirmā iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vadītā operatīvā sanāksme, kurā ministrs iepazinās ar iekšlietu dienestu vadītājiem, ministrijas departamentu direktoriem un informēja par savām prioritātēm nozares attīstībā.


Ministrs uzsvēra drošības primāro lomu valsts pastāvēšanā un kā prioritāru minēja iekšlietu nozares 2012. gada budžeta projekta izstrādi, norādot, ka pastāvēs uz iekšlietu sistēmā strādājošo atalgojuma līmeņa saglabāšanu.

„Šajā sistēmā ir kritiskā robeža, līdz kurai var samazināt līdzekļus. Varu apsolīt, ka aizstāvēšu dienestu intereses,” uzrunājot dienestu vadītājus, norādīja ministrs.
Lai iepazītos ar dienestu darbu, ministrs plāno individuāli apmeklēt katru Iekšlietu ministrijas dienestu.

„Esmu pret reformām reformu pēc, bet būs jāstrādā pie nozares funkciju optimizēšanas, lai maksimāli efektīvi izmantotu mūsu rīcībā esošos līdzekļus un apturētu profesionālo darbinieku aizplūšanu,” norāda R. Kozlovskis.

Kā nozīmīgu virzienu, kurā nepieciešami uzlabojumi, ministrs minēja arī izglītības un kvalifikācijas celšanas jomu.

Tāpat tiks strādāts pie sabiedriskās kārtības uzturēšanas modeļa pilnveidošanas, normatīvajos aktos skaidri noregulējot municipālās un Valsts policijas sadarbību.

Ministrs norādīja, ka tiks uzsākts darbs pie rīcības plāna atbilstoši valdības deklarācijā noteiktajām prioritātēm.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ