Valsts robežsardzes koledžā ieviesīs jaunus maksas pakalpojumus

27.10.2011

Ceturtdien, 26.oktobrī Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Iekšlietu ministrijas izstrādātais Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts par grozījumiem Valsts robežsardzes koledžas sniegto maksas pakalpojumu cenrādī.
 


MK noteikumu projekts paredz jaunu maksas pakalpojumu ieviešanu attiecībā uz kinologu ar dienesta suņiem profesionālās pilnveides izglītības programmas apmācību, kā arī Valsts robežsardzes koledžas mācību auditoriju izmantošanu saistībā ar otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Robežapsardze” realizāciju.

Valsts robežsardzes koledžā jau vairāk nekā 10 gadus sekmīgi tiek realizēta Valsts robežsardzes, kā arī citu Latvijas tiesībsargājošo iestāžu kinologu un dienesta suņu apmācība dažādās specializācijās – pēdu un cilvēku meklēšanā, narkotisko vielu meklēšanā, kā arī sprāgstvielu meklēšanā.

Par iespējām apmācīt savus kinologus un dienesta suņus Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta Kinoloģijas centrā izrādīja interesi arī vairāku ārvalstu tiesībsargājošo iestāžu atbildīgās amatpersonas, neskatoties uz to, ka līdz šim to nebija iespējams realizēt.
Izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos paredz iespēju realizēt šāda veida apmācības un regulē to apmaksas kārtību.

Savukārt saskaņā ar Valsts robežsardzes un Rēzeknes Augstskolas 2010.gada 26.oktobra nodomu protokolu tika izstrādāta otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programma „Robežapsardze”, kuras realizācija daļēji notiks Valsts robežsardzes koledžā.

Grozījumi Ministru kabineta noteikumos paredz arī maksu par Valsts robežsardzes koledžas mācību auditoriju izmantošanu otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Robežapsardze” realizēšanai.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv

 


Atpakaļ