Iekšlietu ministrs apbalvos nozares darbiniekus svinīgajā pasākumā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienai

15.11.2011

Trešdien, 16.novembrī plkst.10.30 Iekšlietu ministrijas 6. korpusa Konferenču zālē notiks svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienai un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus nozares darbiniekiem.
 


Apbalvojumi tiks pasniegti, izsakot pateicību un atzinību darbiniekiem, kuri priekšzīmīgi un godprātīgi strādājuši savā profesijā un sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī.

Apbalvojumus saņems Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Drošības policijas, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodrošinājuma valsts aģentūras un Iekšlietu ministrijas Informācijas centra darbinieki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts robežsardzes darbinieku apbalvošana notiek atsevišķi plānotos svinīgajos pasākumos.

Pasākumā tiks pasniegtas 15 Goda zīmes, 9 ieroči, 43 uzpleči (speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa), 102 Goda raksti un 103 Pateicības.

Pasākums norisināsies Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

Uzmanību! Medijiem, kuri vēlas piedalīties svinīgajā pasākumā, lūgums par savu dalību iepriekš informēt Iekšlietu ministrijas Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju G. Skrebeli un uz pasākumu ierasties savlaicīgi – līdz plkst. 10.15.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv
 


Atpakaļ