Iekšlietu ministrijā aktīvi apmeklēta Atvērto durvju diena

25.11.2011

Piektdien, 25.novembrī Iekšlietu ministrijas ēku kompleksā Čiekurkalna 1.līnijā 1 notika Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēja iepazīties ar Iekšlietu ministrijas un vairāku tās padotībā esošo iestāžu darbu.
 


Apmeklētāji tika iepazīstināti ar īsu ēkas vēsturi, prezentāciju par ministrijas funkcijām, kā arī apmeklēja ēku kompleksā izvietotās iestādes – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi un Valsts policiju.

Tāpat ekskursijas laikā interesenti apmeklēja Iekšlietu ministrijas sēžu zāli, aplūkoja iekšlietu ministra Riharda Kozlovska kabinetu, apskatīja Latvijas Republikas pasu izstādi Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, bet Valsts policijā iepazinās ar policijas ekipējumu.

Ekskursijas noslēgumā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda apmeklētājus iepazīstināja ar ugunsdzēsēju auto un tehniku, ar kuru ikdienā tiek dzēsti ugunsgrēki un veikti glābšanas darbi.

Arī citās Iekšlietu ministrijas padotībā esošajās iestādēs visā Latvijas teritorijā notika Atvērto durvju dienas, piemēram, Valsts policijas koledžā apmeklētāji tika informēti par izglītības iespējām, Valsts policijā iepazīstināti ar policijas ekipējumu un policistu ikdienas darbu, Valsts robežsardze demonstrēja tehniku un ieročus, dodot iespēju iepazīties arī ar robežsargu ikdienas darbu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests parādīja savus depo un tehniku, pastāstīja par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, kā arī piedāvāja iespēju apskatīt Latvijas Ugunsdzēsības muzeja ekspozīciju.

Iekšlietu ministrija pateicas apmeklētājiem par interesi un atsaucību, kā arī padotībā esošajām iestādēm par aktīvo līdzdalību Atvērto durvju dienā.


Sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219213
Mob: 29120858
E-pasts: maris.zarins@iem.gov.lv
 


Atpakaļ