Atklāj Patvēruma meklētāju centra atjaunoto ēku un Multifunkcionālo centru Mucenieku iedzīvotājiem

17.03.2017

Piektdien, 17. martā, Iekšlietu ministrija un Ropažu novada pašvaldība atklāja Patvēruma meklētāju centra atjaunoto ēku un Multifunkcionālo centru Mucenieku iedzīvotājiem.


Atjaunotajā Patvērumu meklētāju centra ēkā ir nodrošinātas telpas arī Mucenieku iedzīvotājiem dažādu interešu pulciņu, sporta un citu nodarbību īstenošanai.  Multifunkcionālajā centrā ir atsevišķa ieeja.

Līdz aprīlim Patvēruma meklētāju centra korpusā turpināsies labiekārtošanas un aprīkošanas darbi, savukārt Multifunkcionālais centrs “Mucenieki” iedzīvotājiem pieejams jau šobrīd.

Jaunajā Patvēruma meklētāju centra ēkā būs iekārtotas dzīvojamās istabas, koplietošanas virtuves un mācību klases sociālekonomiskās iekļaušanās pasākumiem.

Savukārt Multifinkcionālajā centrā “Mucenieki” ciemata iedzīvotājiem būs pieejami bibliotēkas pakalpojumi, telpas sporta nodarbībām, sociālā dienesta darbinieku un pašvaldības jurista konsultācijas reizi mēnesī un iespēja izmantot internetu. Papildus maznodrošinātā un trūcīgā statusa personām būs pieejami arī bezmaksas dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumi. Tāpat gan bērniem, gan pieaugušajiem multifunkcionālā centra telpās norisināsies dažādi izglītojoši un brīvā laika pavadīšanas pasākumi.
 
Mediju ievērībai:
Lai nodrošinātu jums nepieciešamo atbalstu, Patvēruma meklētāju centra apmeklējums interviju vai filmēšanas veikšanai pirms ierašanās savlaicīgi jāsaskaņo ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departamenta sabiedrisko attiecību vadītāju Santu Jonāti (67219185, prese@pmlp.gov.lv).

Kontaktpersona par Ropažu novada pašvaldības multifunkcionālā centra “Mucenieki” jautājumiem ir Ropažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inga Koleča (29220892, inga.koleca@ropazi.lv).
 
 
Informāciju sagatavoja:
PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments
prese@pmlp.gov.lv, 67219185


Atpakaļ