Notikusi Latvijas un Baltkrievijas robežapsardzības iestāžu vadītāju tikšanās

07.04.2017

Ceturtdien, 6.aprīlī, Silenē Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars ticies ar Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas priekšsēdētāju ģenerālmajoru Anatoliju Lappo.

Tikšanās laikā izvērtēja situāciju uz Latvijas – Baltkrievijas valstu kopējās robežas 2017.gada I ceturksnī, iepriekšējās tikšanās laikā pieņemto lēmumu realizācijas gaitu, gatavību 2017.gadā rīkot kopējo robežas operāciju, kā arī citus sadarbības jautājumus. Tikšanās noslēgumā parakstīts Latvijas un Baltkrievijas robežapsardzības iestāžu vadītāju tikšanās protokolu.


Valsts robežsardze sadarbojas ar Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komiteju pamatojoties uz 2013. gada 10. aprīlī Baltkrievijā parakstīto „Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības līgumu par Latvijas–Baltkrievijas valsts robežas režīmu”, 2014. gada 10. aprīlī Baltkrievijā parakstīto „Protokolu par sadarbību starp Latvijas Republikas Valsts robežsardzi un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komiteju” un  „Protokolu par savstarpējo sadarbību informācijas apmaiņas jomā par situāciju uz Latvijas – Baltkrievijas robežas un robežas drošības apdraudējumiem starp Latvijas Republikas Valsts robežsardzi un Baltkrievijas Republikas Valsts robežas komiteju”.


Informāciju sagatavoja: Jolanta Babiško,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes Koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste, tālr. 67075617, mob. 20364206, e-pasts: jolanta.babisko@rs.gov.lv


Atpakaļ