Valsts policijas amatpersonas vīrieša automašīnā konstatē 350 litrus alkohola; uzsākts kriminālprocess

06.07.2017

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas pagājušās nedēļas nogalē Liepājā apturēja automašīnu, kurā tika konstatēti 350 litri nelegālā alkohola.

Sestdien, 7.jūlijā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētas noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki Liepājā, Slimnīcas ielā apturēja 1965.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu “Volkswagen”. Pēc apskates tajā Valsts policijas amatpersonas konstatēja 14 kannas ar nelegālo alkoholu, kas tika pārvadātas automašīnas salonā un bagāžas nodalījumā. Kopumā tika konstatēti 350 litri spirta.

Valsts policijā par šo likumpārkāpumu uzsākts kriminālprocess  par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā.

Vīrietis arī iepriekš bijis nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziegumiem. Šobrīd vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Tāpat arī notikuma vietā tika izņemts transportlīdzeklis, kas tika izmantots noziedzīga nodarījuma izdarīšanai.

Par šādu noziegumu paredzēta brīvības atņemšanas uz laiku līdz 5 gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Pielikumā attēls ar nelegālo alkoholu.

Informāciju sagatavoja:
VP Kurzemes reģiona pārvaldes
Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Madara Šeršņova
T.:63404607
madara.sersnova@kurzeme.vp.gov.lv


Atpakaļ